Saskia van Uylenburchlaan 22 Roelofarendsveen |
|
071-3312168 | |
Actief, Bedrijven, Educatief, Familie, Groepen, Met kinderen, Natuur, |
Duik in het verleden van Roelofarendsveen, een oer-Hollands dorp in het Groene Hart. Een heuse dorpsverteller vertelt op een luchtige manier verhalen van weleer, terwijl u langs de mooiste plekjes van dit karakteristieke dorp wandelt.
De verhalen over de geschiedenis van Roelofarendsveen en vooral de anekdotes over de mensen die hier woonden doen oude tijden herleven. Ze laten u voor even in de huid kruipen van een echte ‘Veender’.
De wandeling duurt ongeveer 2,5 uur, na 1,5 uur wordt er gepauzeerd op een historische locatie. Daarna wandelt u nog een uurtje verder, om te eindigen met een consumptie in Museum Oud Alkemade, zeker een bezoek waard.
Reserveren vooraf noodzakelijk, uitsluitend per groep van minimaal 12 en maximaal 20 personen via de website van Stichting Oud Alkemade, 071 501 83 26 of info@stichtingoudalkemade.nl.
Saskia van Uylenburchlaan 22 2377 CE Oude Wetering |
|
071-3312168 | |
Stuur e-mail | |
Bekijk website | |
circa 2,5 uur | |
€ 6,00 p.p. | |
rondwandeling, drankje en toegangskaart museum | |
Saskia van Uylenburchlaan 22 |
Bezoekt u Kaag en Braassem Promotie als toerist en wilt u meer informatie? Neem hier een kijkje.
Meer weten hoe Kaag en Braassem het beste te bereiken is per auto, bus, fiets of per boot?
Op zoek naar alle praktische zaken, burgerzaken en meer over de gemeente Kaag en Braassem?